Prodej bytů: Holoubkov či okolí?

Ať už řešíte koupi či prodej bytu, nenechte se svazovat jednou lokalitou. Sreality a rezidence v okolí mohou být častokrát levnější, luxusnější a více vyhovovat vašim potřebám. Jestliže tedy chcete koupit byt v Holoubkově, zvažte i okolní levné byty bez realitky a developerské projekty.

Hledejte novostavby, Holoubkov a okolí, které budou vyhovovat vašim potřebám a přáním.

V Hořovicích najdete luxusní nové byty, Holoubkov strčí hravě do kapsy

Takový prodej nemovitostí nabízí například novostavba v Hořovicích. Reality u Holoubkova jen stěží dokáží nabídnout kupujícím to, co unikátní projekt Bydlení Hořovice. Každý zde najde byt na prodej ve kvalitním provedení, s důrazem na pohodlnost a praktičnost.

V ceně samotného bytu je zahrnut i balkon či terasa včetně dlažby volně položené na terčích či předzahrádka, dále také sklep a nadstandardně velká francouzská okna.

Nové byty - Bydlení Hořovice

 

Nové byty - Bydlení Hořovice - vizualizace obývacího pokoje

Byty na prodej: Holoubkov za rohem

Koupě bytu je bezesporu velkým krokem. Jestliže byl vaší vysněnou lokalitou Holoubkov, nemusíte se obávat, že byste to měli daleko. Holoubkov je od Hořovic cca 15 minut jízdy autem, navíc můžete být za pár desítek minut také v Praze, nebo v Plzni.

Hořovicemi prochází několik silnic, najdete tam také nájezd a sjezd na dálnici D5. Cestovat mezi blízkými městy je navíc od roku 2020 ještě jednodušší, neboť byla rozšířena integrace veřejné dopravy do oblasti Berounska a Hořovicka. Zavedeno bylo 23 nových linek, například do míst jako Beroun, Broumy, Dobříš, Kladno, Komárov, Plzeň, Praha, Příbram, Strašice, Zbiroh, Zdice, Žebrák.

Nové byty - Bydlení Hořovice - vizualizace obývacího pokoje

 

Bydlení v Holoubkově nebo raději v dokonalém stavu za skvělou cenu?

V Holoubkově nebude tak lehké narazit na nemovitost, u které neinvestujete příliš do rekonstrukce či do fondů oprav. V projektu Bydlení Hořovice je vše nové, v záruce a interiér bude vypadat dle přání klienta.

Cenově dostupné bydlení, kde za měsíční splátky hypotéky zaplatíte méně, než za cenu pronájmu ve velkých městech, si jednoduše zamilujete. Každý si najde to, co mu nejvíce vyhovuje. V nabídce jsou nejen garsonky a 1+kk, ale také větší byty o velikosti 2+kk, 3+kk nebo dokonce 4+kk. Pokud chcete chytře investovat, projekt Bydlení Hořovice je dobrou volbou.

Nové byty - Bydlení Hořovice

Napadl vás nějaký dotaz? Potřebujete něco upřesnit?
Neváhejte nám napsat a kontaktujeme vás téměř obratem!
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024 - Bydlení Hořovice - používáním webu vyjadřujete souhlas s cookies a zásadami ochrany osobních údajů.

Splátka hypotéky počítá s 20% vlastních zdrojů.