Hledáte perfektní bydlení? Komárov nemusí být to, co hledáte!

Koukáte po inzerátech a snažíte se najít byt na prodej, který by vyhovoval vašim potřebám?

Chcete koupit byt v Komárově, ale občanská vybavenost místa vám nevyhovuje? Pokud chcete žít ve městě, ve kterém najdete mateřské školky, základní školy, prestižní gymnázium, SOŠ a SOU či další organizace zprostředkovávající mimoškolní aktivity, měli byste hledat novostavby Komárov a okolí. U Komárova, téměř za rohem, najdete totiž vhodnější alternativy.

Koupě a prodej bytů Komárov a okolí

Developerské projekty nabízejí prodej nemovitostí, které si zamilujete. A právě v blízkosti Komárova, vzniká unikátní projekt Bydlení Hořovice.

Tento projekt nabízí mnohem více, než rezidence v okolí. Prodej bytu v Hořovicích je skvělou investiční příležitostí, neboť cena reality zahrnuje také balkon či terasu včetně dlažby volně položené na terčích či předzahrádku, dále také sklep a nadstandardně velká francouzská okna. Unikátní je příprava na žaluzie a chlazení, koupelna s obklady a dlažbami v nadčasových barvách či možnost bezpečného parkování.

Nové byty - Bydlení Hořovice

 

Nové byty - Bydlení Hořovice - vizualizace obývacího pokoje

Jestliže hledáte nové byty, Komárov, je za rohem!

Pokud si neumíte představit, že byste bydleli někde jinde, než v Komárově, levné byty bez realitky v projektu Bydlení Hořovice jsou pouhých 5 minut autem od Komárova. V Praze a Plzni navíc budete za pár desítek minut.

Hledáte vhodnou velikost bytu? V Hořovicích si vyberou všichni: jednotlivci, páry i větší rodiny. Ať už se jedná o garsonky, 1+kk či větší byty o velikosti 2+kk, 3+kk a 4+kk, nemusíte se obávat, že byste finančně vykrváceli.

Za měsíční splátky hypotéky totiž zaplatíte méně, než kolik byste utratili za pronájem ve větších městech. Investujte do bydlení, ve kterém nemusíte následující roky nic opravovat a platit majlant do fondů oprav.

Nové byty - Bydlení Hořovice - vizualizace obývacího pokoje

 

Byty na prodej: Komárov, či město s kulturním a sportovním vyžitím?

Projekt Hořovice je městem pro každého. Nachází se zde mateřské školky, 4 základní školy, prestižní Gymnázium Václava Hraběte, SOŠ a SOU Hořovice, ale také rodinné centrum a centrum pro osobní rozvoj dětí, mládeže i dospělých.

V moderní Nemocnici Hořovice jsou dostupné běžné i specializované zdravotní služby. Pokud hledáte místo s možnostmi pro sportovní vyžití, potěší vás plavecký bazén, aquapark, fotbalové hřiště, zimní stadion, tenisové kurty nebo sportovní hala.

O kulturu není v Hořovicích nouze, Městské kulturní centrum Hořovice, Klub LABE, Divadlo Na Vísce, Divadlo Na Holou, Podbrdské recesistické divadlo či Loutkáři Malá scéna vás obohatí.

Hořovice jsou prostě a jednoduše město sportovního, kulturního a společenského života.

Nové byty - Bydlení Hořovice

Napadl vás nějaký dotaz? Potřebujete něco upřesnit?
Neváhejte nám napsat a kontaktujeme vás téměř obratem!
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024 - Bydlení Hořovice - používáním webu vyjadřujete souhlas s cookies a zásadami ochrany osobních údajů.

Splátka hypotéky počítá s 20% vlastních zdrojů.