Zajímáte se o prodej bytů Jince?

Pocházíte z Jince a hledáte v dnešní době levné byty bez realitky? Žádné byty ale nedokáží splnit vaše přání a očekávání?

Sami dobře víme, že prodej nemovitostí je drahou záležitostí, developerské projekty mnohdy nesplňují vaše požadavky a koupě či prodej bytu se tak stává spíše beznadějným snem. Je pravdou, že tak se cítí mnoho mladých párů, rodin, či starších lidí, kteří by byli do budoucna rádi zajištění a bydleli ve svém.

Hledají ovšem jen novostavby Jinec. A okolí? Na to zapomínají. Slyšeli jste někdy o projektu Bydlení Hořovice?

Která lokalita nabízí více než nové byty Jince?

Právě projekt Bydlení Hořovice strčí za klobouk všechny sreality, reality a rezidence v Jinci. Pokud chcete koupit byt, novostavba Hořovice ve kvalitním provedení, s důrazem na pohodlnost a praktičnost, nabízí kupujícím nejen garsonky a 1+kk, ale také 2+kk, 3+kk a pro větší rodiny či milovníky prostoru dokonce 4+kk.

Nové byty - Bydlení Hořovice

 

Nové byty - Bydlení Hořovice - vizualizace obývacího pokoje

Luxusní byty na prodej: Jince vás nedokáží uspokojit? Máme řešení!

Byli jste si prohlédnout byt na prodej u Jince a uvědomili jste si, že budete muset veškeré své úspory vynaložit na rekonstrukci bytu? V Hořovicích, nacházejících se u Jince pouhých 10 minut jízdy autem, nemusíte platit nic. Naopak si můžete zvolit odstíny obkladů a dlažbu, která je samozřejmě v ceně bytu. Stejně jako podlaha, která je z přírodního dřevovlákna se zvýšenou odolností proti bobtnání.

Těšit se můžete i z balkonů či teras včetně dlažby volně položené na terčích či z předzahrádky. Sklep, nadstandardně velká francouzská okna a zděnou stavbu vám většina novostaveb nenabídne. Projekt Bydlení Hořovice ano, a to již v základní ceně.

Nové byty - Bydlení Hořovice - vizualizace obývacího pokoje

 

Pokud hledáte bydlení, Jince nejsou strategickou lokalitou

Hořovice jsou místem pro rodinné bydlení, ale také bohatý život. Navíc se nacházejí strategicky téměř přesně mezi Prahou a Plzní. V Praze budete autem během 25 minut, vlak staví na Smíchově v centru Prahy po pouhých 45 minutách jízdy. V historickém jádru Plzně se ocitnete autem i vlakem za 35 minut.

Neplaťte nehorázně vysoké částky za pronájem ve velkých městech. Na byt v Bydlení Hořovice si můžete vzít hypotéku, u které zaplatíte měsíčně méně než za nájem v Praze či Plzni, a byt bude navíc jen váš.

Nové byty - Bydlení Hořovice

Napadl vás nějaký dotaz? Potřebujete něco upřesnit?
Neváhejte nám napsat a kontaktujeme vás téměř obratem!
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024 - Bydlení Hořovice - používáním webu vyjadřujete souhlas s cookies a zásadami ochrany osobních údajů.

Splátka hypotéky počítá s 20% vlastních zdrojů.