Prodej bytů Rokycany a okolí

Nejen ceny bytů, ale také náklady na pronájem stále rostou. Chtěli byste si koupit byt a být v budoucnu finančně zajištění? Nechcete kupovat garsonky či byty velikosti 1+kk, ale byt na prodej, resp. ke koupi v Rokycanech stojí příliš mnoho? Hledáte větší levné byty bez realitky, které by poskytly občanskou vybavenost velkých měst a které nabízí některé sreality, rezidence či jiné developerské projekty?

Blízko u Rokycan vzniká moderní, poctivý a výjimečný projekt Bydlení Hořovice, ve kterém je nyní možnost koupit nejen garsonky a 1+kk, ale také reality ve velikosti 2+kk, 3+kk či 4+kk. Navíc je necelých 25 minut cesty od Rokycan.

 

Nové byty - Bydlení Hořovice

 

Nové byty - Bydlení Hořovice - vizualizace obývacího pokoje

Nové byty: Rokycany nebo projekt Hořovice

Koupě a prodej bytu nelze unáhlit. Pokud chcete investovat do novostavby (Rokycany a okolí), zvažte, zda opravdu chcete koupit menší byt v Rokycanech, nebo byste raději vložili své úspory do bytu s terasou či předzahrádkou, sklepem, nadstandardně velkými francouzskými okny ve zděné stavbě v projektu Bydlení Hořovice.

Je patrné, že koupě a prodej nemovitostí v Rokycanech má své mouchy. Projekt Bydlení Hořovice navíc nabízí velmi dobrou hypotéku, kdy majitelé zaplatí měsíčně méně peněz, než kolik by je stál pronájem. Nemluvě o tom, že byt ve vlastnictví je skvělou investiční příležitostí.

Nové byty - Bydlení Hořovice - vizualizace obývacího pokoje

 

Byty na prodej: Rokycany nejsou nejstrategičtějším místem

Další výhodou Hořovic je jejich strategická pozice mezi Prahou a Plzní. Do Prahy to autem trvá 25 minut, vlakem budete na Smíchově v centru hlavního města za pouhých 45 minut. V historickém jádru Plzně budete vlakem i autem za 35 minut.

Na konci roku 2020 byla navíc rozšířena integrace veřejné dopravy do oblasti Berounska a Hořovicka, zavedeno bylo desítek nových linek. Pravidelným dojíždějícím zlevnila cesty a z Hořovic není problém dostat se do Berouna, Broum, Dobříše, Kladna, Komárova, Plzně, Prahy, Příbrami, Strašic, Zbiroh či Zdic.

Jak je to s občanskou vybaveností?

 

Nové byty - Bydlení Hořovice

 

Nové byty - Bydlení Hořovice - vizualizace ložnice

Nemovitosti Rokycany: dokáže něco konkurovat?

Myslíte si, že Bydlení Hořovice nedokáže konkurovat městu Rokycany? Tak to se mýlíte.

Projekt Bydlení Hořovice se nachází v blízkosti brdských lesů, je tedy ideální pro milovníky přírody a čerstvého vzduchu. Na své si přijdou i ti, kteří hledají bohaté kulturní, sportovní i společenské vyžití. Hořovice poskytnou obyvatelům výhody měst, současně nabízí klid a pohodu rodinného života.

Nové byty - Bydlení Hořovice - vizualizace obývacího pokoje

Napadl vás nějaký dotaz? Potřebujete něco upřesnit?
Neváhejte nám napsat a kontaktujeme vás téměř obratem!
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024 - Bydlení Hořovice - používáním webu vyjadřujete souhlas s cookies a zásadami ochrany osobních údajů.

Splátka hypotéky počítá s 20% vlastních zdrojů.