Zajímá vás koupě a prodej bytů Zdice a okolí?

Máte pokušení koupit byt, reality, sreality, či rezidence ve Zdicích? Podívejte se na prodej nemovitostí více zeširoka. Můžete jen vydělat!

Ohlížíte se po investici? Hledejte na internetu novostavby Zdice a okolí. Věříme, že vám do oka padne bezkonkurenční projekt Bydlení Hořovice, skvělá alternativa k bydlení ve Zdicích. Kousek u Zdic, v Hořovicích, totiž zaplatíte měsíčně za hypotéku méně než za pronájem ve čtvrtém největším městě okresu Beroun. Přitom ale s ještě dokonalejší občanskou vybaveností.

10 minut od Zdic se nachází Hořovice. Jejich strategické místo mezi Prahou a Plzní z něj dělá skvělou investiční příležitost. Do Prahy to z Hořovic trvá autem pouze 25 minut, vlakem 45 minut. V Plzni budete autem i vlakem za 35 minut. Hořovicemi prochází několik silnic, nájezd a sjezd na dálnici D5.

 

Nové byty - Bydlení Hořovice

 

Nové byty - Bydlení Hořovice - vizualizace obývacího pokoje

Pokud hledáte nové byty, Zdice jsou za rohem!

Jestliže hledáte levné byty bez realitky, podívejte se na nabídku projektu Bydlení Hořovice. V Hořovicích byla na konci roku 2020 rozšířena integrace veřejné dopravy do oblasti Berounska a Hořovicka. Pravidelně dojíždějící benefitují ze zlevněných cest a bylo zavedeno 23 nových linek. Prodej bytu, který nabízí developerský projekt v Hořovicích, je skvělým strategickým rozhodnutím, neboť se snadno dostanete do Dobříše, ale také do Prahy, Plzně, Berouna, Broum, Kladna, Komárova či Příbrami.

Hledáte-li byt na prodej, respektive ke koupi, pak jsou Hořovice tím pravým místem.

Nové byty - Bydlení Hořovice - vizualizace obývacího pokoje

 

Jestliže hledáte snové bydlení, Zdice pár míst předběhne

Developerské projekty mimo větší města často nabízejí nejen garsonky a 1+kk, ale také 2+kk, 3+kk i 4+kk za přijatelné ceny. Majitelé se pak ale většinou musí vzdát skvělých restaurací, špičkových zdravotnických služeb či širokého výběru potravin.

V Hořovicích je o to nikdo nepřipraví, mohou využít hned několik skvělých restaurací se specializací na českou, americkou či italskou kuchyni. Vše nakoupíte v supermarketech Billa, Lidl či Penny.

Levné byty bez realitky v projektu Bydlení Hořovice se nacházejí kousek od moderní Nemocnice Hořovice, majitelé bytů ocení zejména specializované zdravotní služby, širokou škálu ambulancí a poraden.

 

Nové byty - Bydlení Hořovice

 

Nové byty - Bydlení Hořovice - vizualizace ložnice

Byty na prodej: Zdice nebo raději bohatý společenský život?

Kromě občanské vybavenosti, množství školek a škol najdete v Hořovicích sportovní, kulturní a společenské vyžití. Své si najdou ti, kteří milují odpočinek i bohatou zábavu. Nadchnou je například:

  • aquapark,
  • fotbalové hřiště,
  • plavecký bazén,
  • zimní stadion a tenisové kurty,
  • Letiště Hořovice,
  • zámek Hořovice i jeho překrásný zámecký park,
  • bohatý kulturní život (Městské kulturní centrum Hořovice, Klub LABE, Divadlo Na Vísce, Divadlo Na Holou, Podbrdské recesistické divadlo či Loutkáři Malá scéna),
  • množství kulturních organizací, sdružení a spolků.

Nové byty - Bydlení Hořovice - vizualizace obývacího pokoje

Napadl vás nějaký dotaz? Potřebujete něco upřesnit?
Neváhejte nám napsat a kontaktujeme vás téměř obratem!
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024 - Bydlení Hořovice - používáním webu vyjadřujete souhlas s cookies a zásadami ochrany osobních údajů.

Splátka hypotéky počítá s 20% vlastních zdrojů.