Koupě a prodej bytů: Strašice či jiná lokalita?

Hledáte levné byty bez realitky ve Strašicích a nic vás nezaujalo? Žádné rezidence, reality či sreality nesplňují vaše požadavky? Zajímali jste se ale o prodej nemovitostí také u Strašic?

Pokud hledáte novostavby (Strašice a okolí), musí vás zaujmout unikátní projekt Bydlení Hořovice. Ten se nachází na strategickém místě, téměř přesně mezi Prahou a Plzní, kousek od Strašic. Městem prochází několik silnic, dojíždějícím například za prací ušetří čas nájezd a sjezd na dálnici D5, jež se nacházejí přímo u Hořovic.

Ti, kteří nemají auto, ocení rozšíření integrace veřejné dopravy z konce roku 2020 do oblasti Berounska a Hořovicka. Zavedeno bylo navíc 23 nových linek. Bez problémů se lze dostat do míst jako Beroun, Broumy, Dobříš, Kladno, Komárov, Plzeň, Praha, Příbram, Strašice, Zbiroh, Zdice, Žebrák. Jen málokteré developerské projekty se mohou pochlubit tak perfektní lokací.

Máte zájem o bydlení Strašice, nebo byt s nadstandardními francouzskými okny a sklepem?

Pokud tedy chcete koupit byt a téměř s jistotou zhodnotit své peníze, Hořovice jsou výbornou volbou.

Součástí každého bytu je balkon či terasa včetně dlažby volně položené na terčích či předzahrádka, dále také nadstandardně velká francouzská okna či sklep. Vybrat si navíc můžete z několika odstínů obkladů a dlažby či podlahu z přírodního dřevovlákna se zvýšenou odolností proti bobtnání.

Nové byty - Bydlení Hořovice

 

Nové byty - Bydlení Hořovice - vizualizace obývacího pokoje

Hledáte nové byty a Strašice byly do teď jedinou možností?

Jestliže jste měli doteď v hledáčku pouze koupi a prodej bytu ve Strašicích, věříme, že při pohledu na novostavbu v Hořovicích ve kvalitním provedení, s důrazem na pohodlnost a praktičnost, změníte rychle názor.

Výhodou je také dostupnost špičkové zdravotní péče v moderní Nemocnici Hořovice, možnost nákupů ve velkých supermarketech Lidl, Billa či Penny nebo výběr ze skvělých restaurací. Hořovice jsou navíc město sportovního, kulturního a společenského života a vy se tak nemusíte bát, že budete strádat.

Nové byty - Bydlení Hořovice - vizualizace obývacího pokoje

 

Byty na prodej: Strašice, nebo to jde levněji?

A přesto, že byt na prodej v Hořovicích nabízí všechny výše zmíněné výhody, jedná se o cenově dostupné bydlení. Nejen garsonky a 1+kk nejen pro jednotlivce, ale také větší byty o velikosti 2+kk, 3+kk či dokonce 4+kk vás nepřipraví o veškeré úspory.

Vaše měsíční splátky hypotéky vás dokonce budou stát méně, než kolik byste utratili za pronájem nemovitostí ve velkých městech.

Nové byty - Bydlení Hořovice

Napadl vás nějaký dotaz? Potřebujete něco upřesnit?
Neváhejte nám napsat a kontaktujeme vás téměř obratem!
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024 - Bydlení Hořovice - používáním webu vyjadřujete souhlas s cookies a zásadami ochrany osobních údajů.

Splátka hypotéky počítá s 20% vlastních zdrojů.