Garantovaná hypotéka od 1,99 % p.a.

V dobách velmi nevýhodných hypotečních úverů jsme se rozhodli vyjít vstříc našim klientům s bezkonkurenční nabídkou garantované hypotéky od 1,99 % p.a..

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoliv dotazy ať už emailem nebo telefonicky.

 

Podmínky programu garantované hypotéky od 1,99 % p.a.

Program garantované hypotéky je pobídkovým programem pro klienty rezidenčního projektu Bydlení Hořovice (dále jen „Projekt“), jehož cílem je umožnit klientům financování koupě jednotek v Projektu hypotečním úvěrem za výhodnějších podmínek, než za jakých to umožňují stávající vysoké úrokové sazby České národní banky, které se promítají do vysokých úrokových sazeb hypotečních úvěrů.

 

1) Jak to funguje?

Díky našim dlouhodobým zkušenostem s rezidenčními projekty jsme ve spolupráci s našimi realitními a hypotečními specialisty schopni za klienta sjednat výhodnější podmínky hypotečního úvěru, než je na trhu běžné. I pokud by vyjednaná úroková sazba hypotečního úvěru byla vyšší než 1,99 % p.a., resp. 2,99 % p. a., pak bude část měsíční splátky hypotečního úvěru přesahující měsíční splátku odpovídající 1,99 % resp. 2,99 % p. a. (max. do výše odpovídající měsíční splátce při úrokové sazbě ve výši 6 % p. a.)  kompenzována z našich prostředků, a to za období od září 2023 do dne uplynutí do tří let od uzavření úvěrové smlouvy.

  • Garantovaná hypotéka 1,99% p.a. na 3-letý fix při maximální splatnosti úvěru 20 let
  • Garantovaná hypotéka 2,99% p.a. na 3-letý fix při splatnosti nad 20 let (dtto)
  • Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat.

 

2) Komu je program určen?

Program je určen pro klienty, kteří hodlají k financování kupní ceny využít hypoteční úvěr účelově určený na pořízení jednotky v Projektu. Program lze využít pro jakékoliv nedokončené byty v Projektu v budovách C3, C4 a C6. Zobrazit ceník bytů si můžete zde.

 

3) Jaké jsou podmínky?

K využití programu garantované hypotéky je zapotřebí splnit tyto požadavky:

  • hypoteční úvěr bude pro klienta sjednán hypotečním poradcem určeným developerem u banky určené developerem a klient sjednání takového hypotečního úvěru závazně akceptuje;
  • klient skutečně výše uvedený úvěr využije (tj. jej načerpá). Pokud klient využije výše uvedeného úvěru z jakéhokoliv důvodu jen zčásti, pak se výše slevy poměrně (tj. dle sjednané výše úvěru a skutečně čerpané části) sníží; nenačerpání sjednaného úvěru je porušením této podmínky;
  • klient uhradil veškeré platby dle rezervační smlouvy a/nebo budoucí kupní smlouvy řádně a včas.

 

Na účast v programu garantované hypotéky není právní nárok a tyto podmínky nepředstavují nabídku ze strany developera. Účast v programu záleží na individuálním posouzení každého klienta ze strany developera, který má v tomto ohledu plnou diskreci. Účast v programu je časově a věcně omezená, a to zejména s ohledem na závazné limity financování Projektu a další závazky developera vůči financujícím subjektům a třetím osobám. Developer si vyhrazuje právo tento program kdykoliv bez náhrady ukončit. Developer nesjednává ani nezprostředkovává hypoteční úvěry; tyto činnosti pro klienta na základě jeho pověření provádí externí licencovaný zprostředkovatel určený developerem.

Napadl vás nějaký dotaz? Potřebujete něco upřesnit?
Neváhejte nám napsat a kontaktujeme vás téměř obratem!
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2023 - Bydlení Hořovice - používáním webu vyjadřujete souhlas s cookies a zásadami ochrany osobních údajů.

Splátka hypotéky počítá s 20% vlastních zdrojů.