Projekt Bydlení Hořovice je moderní, poctivý a výjimečný

Je plný kontrastů, které dokáží skloubit všechny potřeby současného člověka. Díky unikátní architektuře poskytuje svým obyvatelům nejen možnost soukromí, ale zároveň umožňuje pospolitý život.

Nachází se v místě blízkém občanské vybavenosti moderního města, které jedinec a rodina potřebuje, současně však kousek od zeleně a přírody.

Stačí pouhých 25 minut cesty, aby se člověk mohl radovat z výhod hlavního města a jen 10 minut, aby ho potěšila procházka v lesích v Brdech.

Projekt Bydlení Hořovice okolo sebe sdružuje vše důležité. Samozřejmostí jsou mateřské školky, školy, gymnázium, SOŠ a SOU, špičková nemocnice, hustá infrastrukturní síť autobusové a železniční dopravy, sportovní a kulturní vyžití, velké supermarkety i vyhlášené restaurace.

  • 25 minut od Prahy
  • 10 minut do lesa
  • 5 minut na nádraží

 

Nové byty - Bydlení Hořovice

 

Nové byty - Bydlení Hořovice - vizualizace obývacího pokoje

Balkon, terasa či předzahrádka pro každý byt

Projekt Bydlení Hořovice nabízí možnost širokého výběru bytů, jež budou budoucím majitelům prostorovým řešením vyhovovat nejlépe. Veškeré prostory byly navrhovány s ohledem na kvalitu, pohodlí a praktičnost.

Každý byt má také v ceně balkon z prefabrikovaných betonových desek s otiskem matrice a kompaktními deskami fundermax nebo vydlážděnou terasu či předzahrádku s travním kobercem a v ceně je rovnou i sklep. Standardním vybavením všech bytů jsou například prémiová velká francouzská okna přímo od podlahy, včetně příprav pro předokenní screeny. Radujte se z krásně prosvětleného bytu, jenž se lehce vyvětrá a ze kterého budete mít úžasný výhled.

Ke každému bytu je potřeba dokoupit garážové stání a nebo venkovní vyhrazené parkovací stání.

 

Nové byty - Bydlení Hořovice - vizualizace obývacího pokoje

 

 

Předokenní screeny a klimatizace

Projekt Bydlení Hořovice je zděnou stavbou s nosnými obvodovými stěnami z cihelného zdiva tl. 300 mm a příčnými stěnami z cihelného zdiva. V dnešní době se něčím takovým může pochlubit jen málokterá novostavba. U většiny projektů bývá použit levnější železobeton. Bydlení Hořovice ale klade důraz zejména na kvalitu, proto byly zvoleny stěny z cihel, které mají lepší zvukovou izolaci.

Unikátní je také příprava chlazení (klimatizace) zahrnující potrubní rozvody v instalační šachtě vedené ze střechy k bytům v posledním podlaží. Tato práce je již zahrnuta v ceně bytu a budoucí majitel za ni tedy nepřiplácí. Všechny byty v nižších podlažích ocení hlavně přípravu pro předokenní screeny a velká francouzská okna.

 

Nové byty - Bydlení Hořovice - vizualizace ložnice

 

Harmonogram výstavby 1. etapy

Nákupy
Zahájení prodeje
březen 2021
Nákupy
Zahájení výstavby
duben 2021
Nákupy
Dokončení projektu
léto 2022
Nákupy
Předpokládané nastěhování
podzim 2022

Harmonogram výstavby 2. etapy

Nákupy
Zahájení výstavby
budova C6 - březen 2022
budova C3, C4 - červen 2022
Nákupy
Zahájení prodeje
červen 2022
Nákupy
Dokončení projektu
budova C6 - červen 2023
budova C3, C4 - září 2023
Nákupy
Předpokládané nastěhování
budova C6 - léto 2023
budova C3, C4 - podzim 2023

Napadl vás nějaký dotaz? Potřebujete něco upřesnit?
Neváhejte nám napsat a kontaktujeme vás téměř obratem!
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024 - Bydlení Hořovice - používáním webu vyjadřujete souhlas s cookies a zásadami ochrany osobních údajů.

Splátka hypotéky počítá s 20% vlastních zdrojů.