Prodej bytů: Beroun jako nejlepší lokace?

Toužíte po luxusu občanské vybavenosti, kterou nabízí velká města, současně se ale chcete radovat ze zeleně a přírody?

Pokud hledáte byt na prodej v Berouně, měli byste zvážit i jiné developerské projekty. Prodej nemovitostí v okolí Berouna vás může stát zlomek ceny. Věříme, že bydlení kousek u Berouna je lepším investičním rozhodnutím.

Pokud chcete koupit byt, určitě byste měli vzít v potaz také moderní, poctivý a výjimečný projekt Bydlení Hořovice. Stejně jako v Berouně najdete v Hořovicích vše důležité: mateřské školky, školy, gymnázium, SOŠ a SOU, nemocnici, hustou infrastrukturní síť autobusové a železniční dopravy, sportovní a kulturní vyžití, velké supermarkety i vyhlášené restaurace.

Nové byty - Bydlení Hořovice

 

Nové byty - Bydlení Hořovice - vizualizace obývacího pokoje

Levné bydlení, Beroun za rohem

Hledáte dostupné bydlení kousek od Berouna? Právě levné byty bez realitky najdete v projektu Bydlení Hořovice. Navrhovány byly s ohledem na kvalitu, pohodlí a praktičnost. Navíc stačí pouhých 15 minut, abyste se ocitli v Berouně, za 25 minut cesty jste pak v Praze. Během 10 minut se můžete radovat z čerstvého vzduchu a procházky v lesích v Brdech.

Nové byty: Beroun nabízí pohodlí, Projekt Hořovice také, jen levněji

Pokud jste na internetu vyhledávali rezidence, sreality a reality v Berouně, cena vás mohla při nejmenším překvapit. Investice do garsonky či 1+kk v Berouně vás může stát stejně, jako větší byt velikosti 2+kk, 3+kk nebo 4+kk v projektu Bydlení Hořovice.

Přesto, že v Hořovicích naleznete vše potřebné, od školek, škol a navazujícího studia, přes nemocnice a supermarkety až po restaurace, zaplatíte za měsíční splátku hypotéky méně, než za pronájem v bytě v Berouně.

Nové byty - Bydlení Hořovice - vizualizace obývacího pokoje

 

Byty na prodej: Beroun nebo dvojnásobně velká nemovitost?

Koupě a prodej bytu jsou bezesporu velkým životním krokem. Pokud tedy chcete investovat do novostavby (Beroun a okolí), dvakrát si rozmyslete, zda chcete koupit za vyšší cenu byt v Berouně, nebo byt s terasou či předzahrádkou, sklepem, nadstandardně velkými francouzskými okny ve zděné stavbě v projektu Bydlení Hořovice.

Nové byty - Bydlení Hořovice

Napadl vás nějaký dotaz? Potřebujete něco upřesnit?
Neváhejte nám napsat a kontaktujeme vás téměř obratem!
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024 - Bydlení Hořovice - používáním webu vyjadřujete souhlas s cookies a zásadami ochrany osobních údajů.

Splátka hypotéky počítá s 20% vlastních zdrojů.