Dostupné nové byty, Králův Dvůr 20 minut

Hledáte už delší dobu reality, rezidence či sreality a začínáte být vzhledem ke stále rostoucím cenám zoufalí? Toužíte po bytě v Králově Dvoře, ale ani tam nenajdete levné a přitom kvalitní bydlení? Pokud jste už téměř vzdali snahu zajistit vás i vaši rodinu, věříme, že existuje naděje. Přemýšleli jste někdy o nemovitosti u Králova Dvora, resp. v jeho blízkosti? Podívejte se na prodej bytu více zeširoka, přemýšlejte jako úspěšní investoři a zajistěte si svou budoucnost!

Výborné jsou novostavby (Králův Dvůr a okolí), neboť se na většinu věcí stále vztahuje záruka. Nemusíte přispívat nesmyslný obnos peněz do fondů oprav. Doporučovali bychom vám koupit byt v bezkonkurenčním projektu Bydlení Hořovice. V Hořovicích navíc zaplatíte měsíčně za hypotéku méně, než za pronájem v Králově Dvoře.

 

Nové byty - Bydlení Hořovice

 

Nové byty - Bydlení Hořovice - vizualizace obývacího pokoje

Bydlení Králův Dvůr a alternativy: proč koukat i po něčem jiném?

Projekt Bydlení Hořovice se nachází 15 minut od Králova Dvoru. Dokonalá pozice mezi Prahou a Plzní z něj dělá skvělou investiční příležitost. V Praze jste z Hořovic autem za pouhých 25 minut, vlakem 45 minut. Do Plzně trvá cesta autem i vlakem 35 minut. Hořovicemi prochází několik silnic, nájezd a sjezd na dálnici D5.

Levné byty bez realitky v projektu Bydlení Hořovice se zdají skvělou investicí i kvůli husté síti veřejné dopravy. V Hořovicích byla na konci roku 2020 rozšířena integrace veřejné dopravy do oblasti Berounska a Hořovicka, nově bylo zavedeno 23 nových linek. Jiné developerské projekty nenabízejí na rozdíl od projektu Bydlení Hořovice pravidelné spoje do Králova Dvora, Prahy, Plzně, Berouna, Broum, Kladna, Komárova či Příbrami.

Pokud hledáte byt na prodej (ke koupi), pak věříme, že vás Hořovice nezklamou.

Nové byty - Bydlení Hořovice - vizualizace obývacího pokoje

 

Byty na prodej: Králův Dvůr má jen polikliniku

Prodej nemovitostí v projektu Bydlení Hořovice má jeden bezkonkurenční benefit. Byty se nacházejí v blízkosti moderní Nemocnice Hořovice se specializovanými zdravotními službami, širokou škálu ambulancí a poraden.

Kromě špičkové nemocnice ale najdete v Hořovicích mateřské školky. Najdete tu i školku, která se v malých skupinách stará o děti od 1 roku, nebo jinou, která klade důraz na logopedickou prevenci a rozvoj řečových dovedností.

4 hořovické základní školy se postarají o vaše děti, některé mají družiny a pořádají volitelné kroužky či školy v přírodě.

Starší děti mohou navštěvovat prestižní Gymnázium Václava Hraběte či SOŠ a SOU Hořovice se studijními obory se specializací na informační technologie, ekonomiku a podnikání či veterinářství.

Prodej bytů Králův Dvůr: spokojíte se s 1+kk, nebo chcete něco většího?

V projektu Bydlení Hořovice můžete koupit garsonky a 1+kk, ale také 2+kk, 3+kk i 4+kk za přijatelné ceny. V blízkosti bytu najdete několik skvělých restaurací, špičkové zdravotnické služby a vše, co potřebujete, nakoupíte v supermarketech Penny, Lidl či Billa.

 

Nové byty - Bydlení Hořovice

Napadl vás nějaký dotaz? Potřebujete něco upřesnit?
Neváhejte nám napsat a kontaktujeme vás téměř obratem!
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024 - Bydlení Hořovice - používáním webu vyjadřujete souhlas s cookies a zásadami ochrany osobních údajů.

Splátka hypotéky počítá s 20% vlastních zdrojů.