Máte zájem o koupi a prodej bytů Mníšek pod Brdy?

Když se zajímáte o koupi, případně o prodej bytu, každý se snaží nejdříve hledat levné byty bez realitky. V okolí chce najít pár skvělých restaurací, mít možnost žít sportovní, kulturní i společenský život. Když už se člověk vrhne na koupi či prodej nemovitostí, chce mít v dojezdové vzdálenosti ideálně také moderní nemocnici, která nabízí vysoce kvalitní služby. Dokonalé je mít v blízkosti také kousek přírody, člověk chce ale zároveň těžit z občanské vybavenosti bydliště.

Existují ovšem někde takové developerské projekty nebo sreality? A nachází se takové místo u Mníšku pod Brdy?

Jen stěží už najdete hezké, levné a nové byty Mníšek pod Brdy

Takové místo se sice nenachází v Mníšku pod Brdy, ale je od něj opravdu blízko. Jestliže chcete koupit byt, podívejte se také na projekt Bydlení Hořovice. Jen málokteré reality a rezidence nabízejí takový luxus.

V Hořovicích najdete moderní nemocnici, která nabízí běžné i specializované zdravotní služby i širokou škálu ambulancí a poraden. Není divu, že se do ní sjíždí i lidé z jiných částí republiky, unikátní je například perinatologickým centrem intermediární péče s možností péče o novorozence již od 31. týdne těhotenství.

V Hořovicích najdete také špičkové restaurace, množství supermarketů, možnosti sportovního vyžití, odpočinku i zábavy.

Nové byty - Bydlení Hořovice

 

Nové byty - Bydlení Hořovice - vizualizace obývacího pokoje

Hořovice: vhodná alternativa k nemovitosti Mníšek pod Brdy

Jestliže chcete investovat do novostavby (Mníšek pod Brdy a okolí), zvažte právě projekt Bydlení Hořovice. Hořovice se nachází na strategickém místě, téměř přesně mezi Prahou a Plzní. V historickém jádru Plzně se ocitnete autem za 35 minut, stejně tak i v Mníšku pod Brdy. Do Prahy to autem trvá dokonce pouhých 25 minut. Výhodou jsou také silnice, které městem procházejí. Navíc přímo u Hořovic je nájezd a sjezd na dálnici D5.

Nové byty - Bydlení Hořovice - vizualizace obývacího pokoje

 

Přestaňte hledat byty na prodej Mníšek pod Brdy a zajímejte se o blízkou lokalitu

Věřte nám, že pokud hledáte byt na prodej, respektive ke koupi, Hořovice jsou více než skvělou alternativou k bydlení v Mníšku pod Brdy. Za skvělé ceny můžete v projektu koupit garsonky či 1+kk. Pokud jste se poohlíželi po něčem s větší velikostí 2+kk, 3+kk, či 4+kk, i zde dokáže Bydlení Hořovice uspokojit vaše přání.

I koupě větší nemovitosti na hypotéku v Bydlení Hořovice vás přijde na měsíčních splátkách na méně peněz, než kolik byste zaplatili za pronájem ve větších městech. Výhodně tedy můžete investovat do novostavby ve kvalitním provedení, s důrazem na pohodlnost a praktičnost, která v základní ceně nabízí výběr z několika odstínů obkladů a dlažby, podlahu z přírodního dřevovlákna se zvýšenou odolností proti bobtnání, balkon či terasu včetně dlažby volně položené na terčích nebo předzahrádku, sklep, nadstandardně velká francouzská okna a mnohem více.

Nové byty - Bydlení Hořovice

Napadl vás nějaký dotaz? Potřebujete něco upřesnit?
Neváhejte nám napsat a kontaktujeme vás téměř obratem!
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024 - Bydlení Hořovice - používáním webu vyjadřujete souhlas s cookies a zásadami ochrany osobních údajů.

Splátka hypotéky počítá s 20% vlastních zdrojů.