Drahé nové byty Nižbor? Máme pro vás řešení!

Sreality, reality a rezidence v Nižboře jsou příliš drahé nebo jste se do nového bydlení v této lokalitě úplně nezamilovali? Hledáte developerské projekty, které dokážou splnit všechny vaše požadavky?

Pokud si myslíte, že najít levné byty bez realitky v nadstandardním vybavení je nemožné, pak se mýlíte. Co kdybychom vám řekli, že existuje cenově dostupné bydlení, jehož součástí je balkon či terasa včetně dlažby volně položené na terčích či předzahrádka a nadstandardně velká francouzská okna? Co kdyby v základní ceně bydlení, kromě všeho již zmíněného, byla také příprava na žaluzie a příprava chlazení (klimatizace)?

Zapomeňte na koupi a prodej bytů Nižbor a zvažte město pro život

Ano, takové místo existuje. Byt na prodej musíte ale začít hledat u Nižboru. Pokud chcete koupit byt a chcete vložit své finance do novostavby (Nižbor a okolí), vyhledejte si unikátní projekt Bydlení Hořovice.

Projekt Bydlení Hořovice je přímo stvořený pro život. V blízkosti je například moderní nemocnice, špičkové restaurace a velké supermarkety. Sportovce i rodiny nadchne plavecký bazén s aquaparkem, fotbalové hřiště, zimní stadion, tenisové kurty i sportovní hala. Díky množství divadel a spolků rozhodně nebudete kulturně strádat. Naopak, v Hořovicích naleznete bohatý kulturní život.

V působivém zámku Hořovice se můžete projít po překrásném zámeckém parku a vše ideálně zakončete odpočinkem na lavičkách v zahradě či v báječné zámecké kavárně.

Nové byty - Bydlení Hořovice

 

Nové byty - Bydlení Hořovice - vizualizace obývacího pokoje

Byty na prodej: Nižbor, nebo blízké okolí

Koupi či prodej bytu je třeba si rozmyslet. Když zvažujete koupi (či prodej) nemovitostí, novostavby mají jednu nespornou výhodu. Téměř vše je stále v záruce, do fondu oprav se přispívá jen minimální částka a interiéry jsou často vybaveny dle vašich vlastních přání.

Novostavba v Hořovicích ve kvalitním provedení, s důrazem na pohodlnost a praktičnost, nabízí v základní ceně nejen vše výše zmíněné, ale také umožňuje kupujícím vybrat si z několika odstínů obkladů a dlažby, podlahu z přírodního dřevovlákna se zvýšenou odolností proti bobtnání a sklep.

Nové byty - Bydlení Hořovice - vizualizace obývacího pokoje

 

Bydlení Nižbor vs. bydlení Hořovice (výhody)

Jestliže se rozhodnete pro koupi bytu v projektu Bydlení Hořovice, máte několik možností. Garsonky a byty velikosti 1+kk nejvíce ocení jednotlivci. Menším rodinám se budou líbit byty, které odpovídají 2+kk, a ti co hledají nadstandard, si mohou vybrat z množství bytů o velikostech 3+kk a 4+kk.

Byty jsou navíc od začátku stavěny tak, aby byly cenově dostupné. Většinu kupujících tak potěší zejména fakt, že za hypotéku budou platit měsíčně méně, než za pronájem nemovitostí ve velkých městech.

Nové byty - Bydlení Hořovice

Napadl vás nějaký dotaz? Potřebujete něco upřesnit?
Neváhejte nám napsat a kontaktujeme vás téměř obratem!
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024 - Bydlení Hořovice - používáním webu vyjadřujete souhlas s cookies a zásadami ochrany osobních údajů.

Splátka hypotéky počítá s 20% vlastních zdrojů.