Už vás otravuje koukat na prodej bytů Praha západ za miliony?

Prodej bytu u Prahy - západ se mnoha lidem v současné době vyplácí. Ceny stále rostou a i za malý byt na prodej lze ušetřit miliony. Kupující jsou naopak nešťastní. A může je někdo vinit?

Levné byty bez realitky v Praze - západ už nenajdete, neboť vás i ty, u kterých se na prodeji nepodílí realitka, vyjdou na nehorázné peníze. Existuje nějaké řešení? Které developerské projekty dokáží být nejen ucházející alternativou, ale dokonce lepším řešením?

Nové byty Praha – západ jsou nad vaše finanční možnosti? Nabízíme perfektní alternativu!

Pokud jste vyhledávali novostavby Praha - západ a okolí, zcela jistě vás musel zaujmout projekt Bydlení Hořovice. Podobné reality, sreality a rezidence v Praze - západ nenajdete.

Novostavba Hořovice ve kvalitním provedení, s důrazem na pohodlnost a praktičnost, nabízí již v ceně samotného bytu výběr z několika odstínů obkladů a dlažby, podlahu z přírodního dřevovlákna se zvýšenou odolností proti bobtnání, balkon či terasu včetně dlažby volně položené na terčích nebo předzahrádku, sklep, nadstandardně velká francouzská okna a mnohem více.

Nové byty - Bydlení Hořovice

 

Nové byty - Bydlení Hořovice - vizualizace obývacího pokoje

Jaké byty na prodej Praha – západ si můžete dovolit?

Chcete si koupit byt, ale nechcete bydlet v garsonce? Nebo za garsonku jen nechcete platit tak neuvěřitelně mnoho? Hořovice nabízí garsonky a 1+kk za velmi přijatelné ceny. Ti, kteří potřebují více prostoru, mohou vybírat z bytů o velikosti 2+kk, 3+kk, a dokonce také 4+kk.

To vše za ceny, o kterých se vám ani nezdálo. Za hypotéku budete totiž platit měsíčně méně, než za pronájem v Praze - západ nebo jiných velkých městech.

Nové byty - Bydlení Hořovice - vizualizace obývacího pokoje

 

Novostavby a reality Praha – západ hoďte za hlavu a užívejte si infrastruktury Hořovic

Přestaňte koukat na prodej nemovitostí v Praze a domluvte si prohlídku v projektu Bydlení Hořovice.

Zcela jistě vás potěší strategické místo téměř přesně mezi Prahou a Plzní. V obou městech můžete být za téměř půl hodiny. Na konci roku 2020 byla navíc v Hořovicích rozšířena integrace veřejné dopravy do oblasti Berounska a Hořovicka, která pravidelným dojíždějícím zlevnila cesty.

Díky nově zavedeným 23 linkám se bez problémů dostanete do míst jako Beroun, Broumy, Dobříš, Kladno, Komárov, Plzeň, Praha, Příbram, Strašice, Zbiroh, Zdice, Žebrák.

Nové byty - Bydlení Hořovice

Napadl vás nějaký dotaz? Potřebujete něco upřesnit?
Neváhejte nám napsat a kontaktujeme vás téměř obratem!
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024 - Bydlení Hořovice - používáním webu vyjadřujete souhlas s cookies a zásadami ochrany osobních údajů.

Splátka hypotéky počítá s 20% vlastních zdrojů.