I v Hořovicích najdete nové byty: Příbram není jediná možnost

Rádi byste využívali výhod, která nabízí jen města? Chcete koupit byt v Příbrami, ale zároveň byste v této době ocenili reality či sreality, za které nezaplatíte tolik? Příbram není jediná možnost. Rádi bychom vám představili moderní, poctivý a výjimečný projekt Bydlení Hořovice. Je blízko u Příbrami, nachází se necelých 25 minut jízdy autem. Developerské projekty vznikají čím dál častěji. Proč je zrovna projekt Bydlení Hořovice unikátní a měli byste ho zvážit?

Bydlení v Příbrami nebo raději bydlení s terasou či předzahrádkou?

Pokud koupíte byt v Příbrami, budete se pravděpodobně muset uskromnit. Jestliže se ale rozhodnete koupit byt ve zděné stavbě projektu Bydlení Hořovice, budete se moct těšit mimo jiné z bytu s terasou či předzahrádkou, sklepem a nadstandardně velkými francouzskými okny.

 

Nové byty - Bydlení Hořovice

 

Nové byty - Bydlení Hořovice - vizualizace obývacího pokoje

Prodej bytů: Příbram a okolí

Prodej nemovitostí v Příbrami má svá úskalí. Je velmi těžké ve větších městech sehnat levné byty bez realitky. Pokud tedy chcete investovat do novostavby (Příbram a okolí), zvažte, zda se vám finančně nevyplatí koupit garsonky či byty velikosti 1+kk, 2+kk, 3+kk nebo 4+kk v Hořovicích.

Hledáte-li byt na prodej, respektive ke koupi, v Hořovicích zaplatíte za krásný prosluněný byt méně, než právě v Příbrami. Přesvědčit by vás mohl zejména fakt, že za měsíční splátku hypotéky zaplatíte méně, než za pronájem bytu v Příbrami. Nebylo by hezké být majitelem nemovitosti?

Nové byty - Bydlení Hořovice - vizualizace obývacího pokoje

 

Byty na prodej: Příbram pár minut cesty

Nejen, že Hořovice jsou jen necelých 25 minut cesty od Příbrami, ale také v nich naleznete vše potřebné. Vaše děti mohou navštěvovat mateřské školky, školy, gymnázium, SOŠ a SOU jen pár minut od “rezidence” Hořovice.

Všichni noví majitelé bezesporu ocení, že bydlí kousek od moderní Nemocnice Hořovice, která nedávno prošla rozsáhlou přestavbou a nabízí běžné i specializované zdravotní služby i širokou škálu ambulancí a poraden.

Pokud máte v Příbrami přátele a rodinu, prodej bytu v projektu Bydlení Hořovice vám díky husté infrastruktrní síti autobusové a železniční dopravy nebude bránit v tom, je nadále navštěvovat. Nebo ať naopak oni navštíví vás a společně se těšte ze sportovního a kulturního vyžití i vyhlášených restaurací, které nabízí právě Hořovice.

 

Nové byty - Bydlení Hořovice

Napadl vás nějaký dotaz? Potřebujete něco upřesnit?
Neváhejte nám napsat a kontaktujeme vás téměř obratem!
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024 - Bydlení Hořovice - používáním webu vyjadřujete souhlas s cookies a zásadami ochrany osobních údajů.

Splátka hypotéky počítá s 20% vlastních zdrojů.