Koupelna v nadčasových barvách

Projekt Bydlení Hořovice nabízí budoucím majitelům kvalitní provedení, pohodlí a praktičnost.

Ani na koupelně jsme nešetřili. Kvalitní obklady a dlažbu v ceně bytu si vybírejte z kolekce šesti barev ze série Extra. Slinutá rektifikovaná dlažba je z designového hlediska vhodná pro koupelny, lze ji navíc položit na minimální spáru. Byla vyvinuta českým výrobcem Rako, který se na trhu pohybuje již 140 let. V kombinaci tří teplých a tří studených nadčasových barev si najde zalíbení každý.

V ceně je také kvalitní sanitární technika od výrobců z Evropy. Závěsné WC , umyvadlo, umývátko, vana nebo sprchový kout kombinují líbivý moderní design a vysokou funkčnost.

Našim klientům chceme vyjít vstříc a budeme se snažit uplatnit veškeré možné klientské změny. Představujete si byt jinak? Nebojte se ozvat!

 

Vizualizace koupelny v projektu Bydlení Hořovice

 

Běžová dlažba 20x40 do koupelny
Béžová dlažba
Hnědá dlažba 20x40 do koupelny
Hnědá dlažba
Černá dlažba 20x40 do koupelny
Černá dlažba
Dlažba slonová kost 20x40 do koupelny
Dlažba slonová kost
Tmavě šedá dlažba 20x40 do koupelny
Tmavě šedá dlažba
Světle šedá dlažba 20x40 do koupelny
Světle šedá dlažba

 

Vizualizace koupelny v projektu Bydlení Hořovice

 

Laminátová podlaha Egger ECLIC v projektu Bydlení Hořovice

Podlaha, která nemá co dočinění se změkčovadly ani PVC

Slaďte dekor podlahy od značky Egger – Eclic 7/31 s dalším interiérem: líbil by se vám dub, smrk či javor?

Egger klade důraz na šetrné využívání dřeva, proto používá dřevo z regionálních, udržitelných lesů a disponuje řadou národních i mezinárodních environmentálních certifikátů. Nepoužívají změkčovadla ani PVC, jejich jsou zcela bez škodlivých látek, včetně dekorů tištěných barvivy na bázi vody. Jejich laminátová podlaha je tvořena 4 vrstvami, jednou z nich je například speciální nosná deska HDF quell stop z přírodního dřevovlákna se zvýšenou odolností proti nabobtnání či krycí film odolný proti oděru.

 

Laminátová podlaha Egger ECLIC v projektu Bydlení Hořovice

 

 

Laminátová podlaha Dub Natur severní
Dub Natur severní
Laminátová podlaha Dub Trilogie cappuccino
Dub Trilogie cappuccino
Laminátová podlaha Dub Bardolino šedý
Dub Bardolino šedý
Laminátová podlaha Dub Prkno stříbrný
Dub Prkno stříbrný
Laminátová podlaha Dub Prkno světlý
Dub Prkno světlý
Laminátová podlaha Dub Western světlý
Dub Western světlý

 

 

Dveře se zárukou nejvyšší kvality a spolehlivosti s dřevěnou konstrukcí

Když už budete u ladění dekoru podlahy s dalším interiérem, nesmíte zapomenout ani na dveře. Věříme, že vstup do každé místnosti uvnitř vašeho domova by měl být speciálním a příjemným momentem. A právě z toho důvodu jsme se rozhodli pro dveře se zárukou nejvyšší kvality a spolehlivosti s poctivou dřevěnou konstrukcí.

Dveře Lamistone CPL jsou zhotoveny z dřevěného lepeného borovicového rámu, který je obložený dvěma hladkými HDF deskami s povrchem Lamistone CPL a výplň tvoří odlehčená dřevotříska. Zárubeň je z MDF, lože pantů jsou vyztužené kvalitními PVC domečky. Na interiérovém zámku jsme nešetřili, a tak nemá plastové střelky, ale kovové. Dveře jsou osazené buď nerezovým kováním s klíčem, nebo WC kličkou na sociálních zařízeních.

Cena bytu zahrnuje výběr z univerzálních krásných odstínů ořechu, běleného či šedého jilmu, dubu terra či delano. Nebo minimalistické bílé, která je za příplatek. Na povrchu dveří je speciální vrstva, která je chrání proti oděru a působení chemických prostředků. Dveřím tedy rozhodně neuškodí ani intenzivní provoz v podobě vašich přátel, kteří se do vašeho domova budou rádi vracet.

Vchodové bezpečnostní dveře do bytu mají velmi dobrou odolnost proti vloupání třídy RC3, kouřotěsnost, odolnost proti ohni, vzduchovou neprůzvučnost a mechanickou odolnost.

Interiérové dveře v projektu Bydlení Hořovice

 

 

Interiérové dveře Ořech premium
Ořech premium
Interiérové dveře Jilm šedý
Jilm šedý
Interiérové dveře Jilm bělený
Jilm bělený
Interiérové dveře Dub Terra
Dub Terra
Interiérové dveře Dub Delano
Dub Delano
Interiérové dveře bílé
Bílá

 

 

Příprava na předokenní screeny a klimatizaci

Unikátní je také příprava na předokenní screeny pro všechny byty a příprava klimatizace pro byty v posledních podlažích zahrnující potrubní rozvody vedené ze střechy k bytu. Tato práce je již zahrnuta v ceně bytu a kupující za ni tedy nepřiplácí.

 

 

Venkovní prostory na slunné dny

Každý byt má také v ceně balkon nebo terasu včetně dlažby volně položené na terčích či předzahrádku a v ceně je rovnou i sklep. Standardním vybavením všech bytů jsou například nadstandardně velká francouzská okna, včetně možnosti doplnění předokenní screenů v rámci klientských změn. Radujte se z krásně prosvětleného bytu, jenž se lehce vyvětrá a ze kterého budete mít úžasný výhled.

 

 

Společné prostory prakticky navržené

Ve společných chodbách a vstupní hale se budete procházet po keramické dlažbě. Výtah propojuje všechna podlaží objektu. Osobní výtahy jsou navrženy pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace a zajišťují bezbariérový přístup do všech společných prostor v domě. Ve společných částech objektu jsou jednokřídlé plné dveře s polodrážkou s požární odolností opatřené samozavírači.

 

Nové byty - Bydlení Hořovice

 

 

Klid a pohoda díky cihelnému zdivu

Projekt Bydlení Hořovice je zděnou stavbou s nosnými obvodovými stěnami a příčnými stěnami z cihelného zdiva. V dnešní době se něčím takovým může pochlubit jen málokterá novostavba. U většiny projektů bývá použit levnější železobeton. Bydlení Hořovice ale klade důraz zejména na kvalitu, proto byly zvoleny stěny z cihel, které mají lepší zvukovou izolaci.

 

 

Bezpečné parkování

Majitelé mají možnost parkovat na vyhrazených parkovacích místech venku či v garáži nacházející se v 1. podzemním podlaží. O bezpečnost se postarají vjezdová hliníková průmyslová sekční vrata s instalovanou větrací mřížkou, elektricky ovládaná dálkovým ovládáním.

Projekt Bydlení Hořovice skýtá ale ještě mnohem více. Přesvědčte se sami!

 

 

Napadl vás nějaký dotaz? Potřebujete něco upřesnit?
Neváhejte nám napsat a kontaktujeme vás téměř obratem!
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024 - Bydlení Hořovice - používáním webu vyjadřujete souhlas s cookies a zásadami ochrany osobních údajů.

Splátka hypotéky počítá s 20% vlastních zdrojů.